امروز پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
انتخاب رنگ
logo logo logo logo

اداره تحصیلات تکمیلی

اطلاعيه هاي تحصيلات تكميلي

 

اطلاعيه هاي تحصيلات تكميلي

قابل توجه دانشجویان تکمیلی : اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان در نظر دارد از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکترا با موضوعات تعاون حمایت مالی نماید.متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان مراجعه و یا باشماره 33682806 تماس حاصل نمایند. **دانلود عناوین مصوب اداره تعاون**

**************************************

 

جدیدآیین نامه جدید پذیرش بدون آزمون فارغ التحصیلان ممتاز برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر اعلام شد(جهت رویت بخشنامه به قسمت بخشنامه های اداره تحصیلات تکمیلی مراجعه شود).

**************************************

قابل توجه کلیه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی: عطف به بخشنامه سازمان مرکزی به جهت کاهش مصرف کاغذ،  نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای و رساله های دکتری تخصصی باید به صورت دورو انجام پذیرد(جهت رویت بخشنامه به قسمت بخشنامه های اداره تحصیلات تکمیلی مراجعه شود).

*********************************************************

2-چگونگی ارزیابی پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای و رساله دکترای تخصصی با در نظر گرفتن امتیازهای تشویقی برای دستاوردهای پژوهشی (جهت رویت بخشنامه به قسمت بخشنامه های اداره تحصیلات تکمیلی مراجعه شود)

**********************************************************

مراحل تایید تکراری نبودن موضوع پایان نامه دانشجویان کارشناسی ارشد
1- انتخاب عنوان توسط دانشجو، سپس عنوان پایان نامه انتخاب شده حتما به رویت اساتید راهنما و مشاور برسد ، تا دانشجو راهنمایی شود و اشکالات موضوع هم از نظر ترکیب بندی جملات و هم از نظر مفهوم کلی برطرف گردد.
2- دانشجو موظف است کلمات کلیدی عنوان را با راهنمایی اساتید مذکور در سایت Irandoc جستجو نمایند . لازم به ذکر است دانشجویان زبان انگلیسی حتما همان کلمات را با لاتین هم جستجو نمایند . ( آدرس وب سایتwww.irandoc.ac.ir )
3- کلماتی را که در سایتIrandoc جستجو نموده ، پرینت گرفته شود
4- پرینت به رویت یکی از اساتید ( مدیر گروه ، یا راهنما یا مشاور ) رسیده تا در صورت تایید ،پرینت را امضاء نمایند.
5- پرینت امضاء شده جهت تایید نهایی و تکراری نبودن به مسئوول بخش نشریات کتابخانه ارائه شود.

**********************************************************

قابل توجه کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد
با توجه به روز رسانی کلیه فرم های مربوطه پروپوزال دانشجویان کارشناسی ارشد و همچنین برگزاری جلسه دفاعیه پایان نامه به اطلاع می رساند تنها مرجع اخذ فرم های مذکور سایت به نشانیwww.iauba.ac.ir و در قسمت اداره تحصیلات تکمیلی می باشد و در صورت اخذ آنها از سایر دانشگاهها و انتشارات دانشگاه و ... در صورت هر گونه مشکل در طرح پروپوزال و یا عدم برگزاری جلسه دفاعیه به عهده دانشجو می باشد.

**********************************************************

قابل توجه کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد

مهمبا توجه به آیین نامه شماره 73/398365 مورخ 88/10/28 و تبصره 2 از ماده 4 بخشنامه شماره 87/404822 مورخ 90/10/29 در خصوص مقالات مستخرج از پایان نامه های کارشناسی ارش، دکترای حرفه ای و رساله های دکترای تخصصی به اطلاع می رساند: در صورتیکه فرد دیگری به غیر از استاد راهنما، مشاور و دانشجو در تیم مقاله مستخرج از پایان نامه ها و رساله ها قید گردد، به مقاله مذکور در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای نمره ای اختصاص نمی یابدو جهت دانشجویان دکترای تخصصی مقاله مذکور ملاک تسویه حساب قرار نمی گیرد، مگر اینکه براساس قرارداد قید شده در بخشنامه شماره 87/404822 مورخ 90/10/29 باشد.

 

**********************************************************